Voucher na sesję zdjęciową – spraw prezent bliskiej osobie

Czy idealny prezent to taki, który bliska Ci osoba może wziąć do ręki? Przytulić, przymierzyć, posmakować… A co, jeśli w prezencie podarowałbyś coś więcej? Wspomnienia, pragnienia, ciekawe doświadczenie czy długo odkładaną w czasie potrzebę? Myślałeś o tym, żeby zaskoczyć bliskich, dać im coś, co pozostanie z nimi na lata? Zdjęcie albo jeszcze lepiej voucher na sesję zdjęciową?!

zdjecie biznesowe warszawa 12

Czym jest voucher na sesję zdjęciową?

Voucher to zaproszenie na wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej pod okiem zawodowego fotografa.

W zależności do potrzeb obdarowanej osoby, voucher uprawnia do wykonania sesji biznesowej męskiej lub damskiej, sesji w plenerze, w studiu, zdjęć portretowych czy nieco bardziej artystycznych fotografii czarno-białych lub sesji biznesowej na luzie. Zamów bon i nie martw się o nic więcej! Niech bliska Ci osoba wybierze rodzaj zdjęć i skontaktuje się ze mną.

Czemu voucher zamiast materialnego prezentu?

Wciąż poszukujemy w życiu niebanalnych rozwiązań, chcemy pozytywnie zaskakiwać bliskich i obdarowywać ich w niekonwencjonalny sposób. Ile lat z rzędu można dostawać w prezencie czekoladki lub rajstopy? Voucher na sesję zdjęciową to niecodzienna forma prezentu, która umożliwia zachowanie wspomnień na lata. Dla aktywnie poszukujących pracy, pragnących zbudować swój wizerunek czy dbających o swoje profesjonalne portfolio to także szansa na zrealizowanie biznesowej sesji z prawdziwego zdarzenia. Jeśli widzisz, że bliska Ci osoba potrzebuje zaprezentować swoje kompetencje za pomocą profesjonalnego zdjęcia portretowego, nie wahaj się ani chwili!

Pamiętaj, że zdjęcia portretowe są jak dobre wino – im starsze, tym większych wrażeń dostarczają. Chwile, które zastygają na fotografii, po latach uderzają ze zwielokrotnioną siłą. Jeśli chcesz zachować wspomnienia na długo, sesja portretowa będzie idealnym rozwiązaniem na prezent. Zdjęcia to nie tylko obrazy, to chwile, które z czasem nabierają emocjonalnej wartości.

00208

Jak wykorzystać voucher na sesję zdjęciową?

Voucher można wymienić na sesję praktycznie w każdym momencie. Jeśli nie wiesz jaki termin będzie pasował bliskiej Ci osobie, wręcz jej zaproszenie, a ona sama umówi się na najbardziej odpowiedni dla niej termin. Bony prezentowe, które oferuję swoim klientom są ważne przez rok, do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i elastycznie staram się dopasowywać grafik do potrzeb Klientów. Co to oznacza w praktyce? Że nie musisz martwić się o to, czy Twoi bliscy zdążą zrealizować voucher w terminie. Wspólnie na pewno znajdziemy najbardziej sprzyjający dla nich termin sesji. Mając voucher wystarczy skontaktować się ze mną i ustalić szczegóły.

zdjecie biznesowe warszawa 13

Dlaczego sesja na prezent akurat u mnie?

Bo poza samą organizacją sesji i indywidualnym podejściem do każdego modela, gwarantuję również bezpłatną konsultację, podczas której poznaję potrzeby i oczekiwania Klienta oraz służę radą i doświadczeniem w doborze stylu, ubioru i miejsca wykonania sesji. Ściśle współpracuję również z profesjonalnymi stylistkami, makijażystkami i fryzjerkami, które w miarę potrzeb także możemy zaangażować na potrzeby naszej wspólnej sesji.

Jaką sesję możesz zamówić jako voucher?

Voucher obowiązuje do wszystkich rodzajów sesji, jakie wykonuję, a więc portretowych i biznesowych w scenografii takiej, jaką zażyczy sobie zamawiający. Na podstawie bonu prezentowego możemy zrealizować sesję damską lub męską, w studiu bądź w plenerze, w konwencji zdjęć czarno-białych albo w pełnym kolorze, o charakterze mocno korporacyjnym lub na luzie, ukazującą modela bardziej od prywatnej niż zawodowej strony.

00041

Jak zamówić voucher na sesję zdjęciową?

To bardzo proste, wystarczy wejść w zakładkę kontakt na mojej stronie internetowej, wypełnić krótki formularz i w polu „Treść wiadomości” wpisać potrzebę zamówienia vouchera. Po wysłaniu wiadomości skontaktuję się z Tobą celem omówienia szczegółów – rodzaju sesji oraz wybranego pakietu. Podaruj sobie lub bliskiej osobie zaproszenie na sesję zdjęciową!