Sesja Portretowa Warszawa

Każda sesja portretowa to niepowtarzalne doświadczenie, niezależnie od wieku, statusu społecznego, czy posiadanego doświadczenia. W trakcie spotkania staram się wydobyć na wierzch i podkreślić wszystkie zalety oraz atuty swoich klientów. Jednocześnie dbam o to, aby zdjęcia portretowe, które będą wynikiem takiej sesji, jak najlepiej oddały charakter fotografowanej osoby. Każda sesja portretowa to wyjątkowe zlecenie, dlatego zawsze staram się poznać potrzeby moich klientów, abyśmy wspólnie mogli osiągnąć oczekiwane efekty!

fotograf warszawa 00004
fotograf warszawa 00006

Sesja portretowa – dla kogo?

Dobre zdjęcia portretowe to podstawa dla osób, którym zależy na budowaniu profesjonalnego wizerunku. Specjaliści zajmujący się biznesem, usługami lub osoby pełniące funkcje publiczne, to pierwsze skojarzenia, które przychodzą nam myśl, kiedy rozmawiamy na temat portretów.

Prawda jest jednak taka, że sesja zdjęciowa portretowa, sprawdzi się w odniesieniu do prywatnego życia. Żyjemy w świecie, w którym media społecznościowe stanowią jeden z podstawowych środków przekazów. Każdy z nas spędza nawet kilka godzin przeglądając zdjęcia, szukając inspiracji w odniesieniu do własnych przeżyć. A, co jeśli powiem Ci, że to właśnie Ty możesz stać się inspiracją dla innych? Dobrze wykonane zdjęcie portretowe potrafi czynić cuda – wspólnie sprawimy, że Twoje zdjęcia będę zachwycać innych, a dla Ciebie będą stanowić wspaniałą pamiątkę na lata.

Fotograf Portretowy Warszawa

Fotograf portretowy to odpowiedzialne zajęcie – nawet, jeśli na pierwszą myśl kojarzy nam się inaczej. Dobry fotograf portretowy powinien rozumieć potrzeby swoich klientów, umieć słuchać ich oczekiwań, a później skrupulatnie odwzorować je w swoich pracach. To wymaga pewnej otwartości na ludzi i dużej dozy empatii. To nieustanny kontakt z ludźmi – nie jest to na pewno zajęcie dla każdego, nawet jeśli zawodowo zajmuje się innym rodzajem fotografii. Uchwycić dobry kadry to jedno, ale uchwycić dobry portret, który będzie mówił to, co chcemy przekazać, to już zupełnie inna sztuka. Jeśli myślisz, że przesadzam, to sprawdź moje zdjęcia portretowe!

fotograf warszawa 00001
fotograf warszawa 00010

Portret biznesowy Warszawa

Portret biznesowy to zdjęcie, które ma za zadanie przedstawić osobę w sposób wielowymiarowy. W trakcie swojej kariery wykonałem setki, jeśli nie tysiące takich zleceń. Mogę pochwalić się doświadczeniem, które pozwala mi nazywać się profesjonalistą i ekspertem! Jednak zdecydowanie wolę, jeśli moi klienci sami mogą tak o mnie powiedzieć – zarówno po zapoznaniu się z moimi pracami, jak również po bezpośrednim kontakcie ze mną! Lubię rozmawiać z ludźmi, poznawać ich motywacje oraz marzenia lub cele. Dzięki temu mogę lepiej ich zrozumieć, dostosować odpowiednie rozwiązania, które przyniosą oszałamiające efekty w postaci profesjonalnych portretów. Skąd ta pewność? Bo każdy jest na swój sposób wyjątkowy, a moją rolą jest to uchwycić i przedstawić światu!

Portret Wizerunkowy Warszawa

Czy tego chcemy, czy nie, ludzie zawsze będą oceniali nas na podstawie naszego wyglądu zewnętrznego. Tak skonstruowany jest już nasz mózg – podsuwa nam skojarzenia na podstawie wcześniej poznanych wzorców. Jeśli chcesz budzić zaufanie, budować swoją markę osobistą lub po prostu, budzić zainteresowanie wśród wybranego gremium, to dobry, jakościowy portret wizerunkowy, to jeden z elementów, od których powinieneś zacząć. Portret wizerunkowy to nic innego jak umiejętne uchwycenie Cię podczas Twoich codziennych obowiązków, w trakcie typowego dnia pracy.

I chociaż wielu osobom wydaje się, że zwykłe zdjęcia wykonane telefonem mogą załatwić sprawę, to niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Moją rolą jest dostarczyć Ci zdjęcia portretowe, które będą intrygować, zachwycać i zachęcać do tego, aby ludzie chcieli Cię poznać.

sesja wizerunkowa w kuchni warszawa
zdjecia-biznesowe-warszawa

Fotografia portretowa Warszawa

Jak zrobić portret dobry portret, który będzie skutecznie budował Twój wizerunek? To bardzo proste – wystarczy zadzwonić do mnie lub ewentualnie napisać maila, streścić swoje oczekiwania i potwierdzić termin, kiedy możemy się spotkać. W międzyczasie będę chciał lepiej Cię poznać, zrozumieć jakąś jesteś osobą i jak chcesz by inni Cię postrzegali. Wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce, gdzie będzie pracować nad odpowiednimi kadrami. Make-up i stylizacja? Spokojna głowa, posiadam szeroką bazę kontaktów do osób, które pomogą nam w osiągnięciu celu!

Zdjęcia portretowe w domu, studiu czy portret w plenerze?

Zdjęcia Portretowe Warszawa

Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Cię do tego, że sesje portretowe oraz sesje wizerunkowe, to coś, w czym czuję się naprawdę dobrze. Jestem nie tylko fotografem portretowym, ale postrzegam się jako konsultant, z którym w trakcie sesji będziesz pracować nad wizerunkiem. Doradzę Ci w kwestii wyboru miejsca, ubioru, charakteryzacji. Zwrócę uwagę na elementy, które Tobie mogą wydawać się nieistotne, a które mogą mieć kolosalne znaczenie dla efektów naszej wspólnej pracy. I najważniejsze, nie będę wywierał niepotrzebnej presji – moją rolą jest sprawić, aby każdy, kto zdecyduje się na współpracę ze mną czuł się w trakcie sesji portretowej swobodnie. Komfort obu stron jest w tym przypadku warunkiem koniecznym, który należy spełnić, aby móc cieszyć się fajnymi zdjęciami portretowymi. Dobre zdjęcia portretowe to za mało – nam zależy na perfekcji!

fotograf warszawa 00009