Fotografia Eventowa Warszawa

Fotografia eventowa to jedna z najbardziej wymagających form reportaży. Wydarzenia organizowane przez firmy to skrupulatnie wyreżyserowane przedsięwzięcia, które obfitują w przeróżne atrakcje, gwiazdy i osobowości, a co za tym idzie spektakularne momenty, których nie sposób odtworzyć drugi raz. Rolą dobrego fotografa eventowego jest sprawne odnalezienie się w przestrzeni lub terenie, wczucie się w unikalną atmosferę eventu, a następnie umiejętnie uwiecznienie oraz odzwierciedlenie pierwotnej wizji, która towarzyszyła organizatorom.

Fotograf na eventy Warszawa

Jeśli zależy Ci na profesjonaliście, który na co dzień pracuje na terenie Warszawy, to dobrze trafiłeś. Czy oznacza to, że stolica jest jednym miastem, w którym robię zdjęcia? Nie! Jestem otwarty na wszystkie propozycje współpracy. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wypracujemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące!

Zaufali mi

5 powodów dla których warto wynająć fotografa eventowego:

1. Dokumentacja

Zdjęcia stanowią doskonałą dokumentację wydarzenia, które można wykorzystać w przyszłości do promocji i marketingu.

2. Jakość

Profesjonalny fotograf zapewnia wysokiej jakości zdjęcia, które są jasne, ostre i pełne detali nawet w niesprzyjających warunkach.

3. Prezentacja

Zdjęcia z eventu pomagają w lepszej prezentacji marki i dają pozytywny wizerunek.

4. Unikalne
perspektywy

Fotograf może uchwycić niezwykłe ujęcia i momenty, których nie są w stanie zobaczyć uczestnicy eventu.

5. Oszczędność
czasu

Zatrudnienie fotografa pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku, które musieliby włożyć uczestnicy w robienie zdjęć samodzielnie.

Dlaczego warto mi zaufać?

Pracując jako fotograf eventowy, miałem okazję wielokrotnie współpracować z firmami, które swoje cele biznesowe realizują za pomocą właśnie spotkań, targów, konferencji. Doskonale rozumiem jak ważna w fotografii eventowej jest empatia i właściwe zrozumienie potrzeb klientów. Moje doświadczenie pozwala mi zwrócić uwagę na niuanse, które są trudno dostrzegalne dla innych.

Przed rozpoczęciem współpracy zawsze staram się zrozumieć charakter wydarzenia, dopytać o szczegóły, a także poznać oczekiwania względem dostarczonych przeze mnie zdjęć dokumentujących event.

fotografia eventowa warszawa tomasz wilczkiewicz 00034

Fotografia Eventowa – rodzaje wydarzeń?

Fotografia Eventowa – szkolenia

Szkolenia firmowe to dla wielu organizacji znakomita okazja do integracji pracowników, poprawy komunikacji, a także szansa do pokazania potencjalnym kandydatom, że jako pracodawca, aktywnie wspieramy rozwój osób w niej zatrudnionych. To także komunikat do otoczenia, że firma szuka rozwiązań, które pozwalają zyskać rynkową przewagę. Fotografia szkoleń wymaga uchwycenia powagi sytuacji, jednak bez nadmiernego eksponowania szczegółów. To również praca z uwzględnieniem potrzeb prowadzących i prelegentów, aby oni również czuli się komfortowo.

Fotografia Eventowa – targi i wystawy

Targi, oficjalne premiery produktów, wystawy – wszystkie te wydarzenia mają za zadanie zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych Twoim obszarem działalności. Im większe zainteresowanie, tym Twoje działania będą postrzegane jako skuteczniejsze oraz efektywniejsze, a co za tym idzie firma będzie odbierana jako profesjonalna i rzetelna. Reportaż z tego typu wydarzeń, to wymagająca praca, która zmusza fotografa eventowego do pełnej koncentracji i skupienia na harmonogramie. To konieczność bycia w wielu miejscach na raz, co dla amatorów wydaje się niemożliwe – dla profesjonalistów, to wyłączenia kwestia dobrej organizacji.

Fotografia Eventowa – konferencje

Możliwość obserwacji przy pracy profesjonalistów, występujących publicznie podczas konferencji i spotkań branżowych, to dla mnie czysta przyjemność. Zwłaszcza, jeśli są oni doskonale przygotowani do swojej pracy i imponują sposobem bycia i prezencją, które ułatwiają pracę fotografa eventowego. To oczywiście idealny scenariusz, który nie zawsze jest jednak możliwy. Jako profesjonaliście zależy mi na tym, aby występujący goście nie byli skrępowani moją pracą. Staram się być dla nich niewidoczny, nie rozpraszając ich wystąpień i nie odwracając uwagi od gości zebranych przed sceną.

Fotografia Eventowa – imprezy firmowe

Wokół fotografii imprez firmowych narosło wiele mitów. To nietypowe wydarzenia, które mają określony cel, jednak zdarza się, że przebieg takich spotkań zaskakuje samych organizatorów. Jako fotograf eventowy staram się tak dokumentować przebieg imprezy, aby po jej zakończeniu żaden z jej uczestników nie poczuł się urażony, ani oni ośmieszony. To oczywiście nie oznacza, że zdjęcia z tych wydarzeń pozbawione są emocji – wręcz przeciwnie. Dominują na nich uśmiechy, szczera radość oraz emocje, które pomagają nawet pod długim czasie wrócić pamięcią do tych nieskrępowanych codziennym życiem momentów.

Fotografia Eventowa – wydarzenia kulturalne

Wydarzenia takie jak premiery filmowe, spektakle, wernisaże i tym podobne, to wyzwanie dla każdego fotografa, niezależnie od tego, jak bogate ma doświadczenie oraz zróżnicowane portfolio. I chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, to tego typu wydarzenia wymagają od fotografa eventowego, umiejętnego odnalezienia się w tłumie innych specjalistów. To stresujące i niełatwe zajęcie, które daje jednak mnóstwo satysfakcji oraz pozwala obcować ze sztuką reportażu w najwyższej jego formie.

Masz pytania? Zadzwoń
+48 500 644 447

shutterstock 1189058044

Portfolio

Fotograf Eventowy Warszawa

Warszawa, jako stolica naszego kraju, obfituje w różnego rodzaju wydarzenia. To również miasto, w którym większość firm posiada swoje centrale lub biura lokalne. Na co dzień to właśnie z nimi jestem w stałym kontakcie ze względu na realizowane przeze mnie sesje biznesowe. Nie oznacza to, że jestem zamknięty wyłącznie na współpracę jako fotograf eventowy w Warszawie. Jeżeli Ty lub Twoja firma organizują wydarzenie na terenie naszego kraju, to jestem jak najbardziej otwarty, aby wspólnie porozmawiać o możliwościach dotyczących naszej współpracy!

Rekomendacje

Tomasz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Ze świetnym sprzętem, znakomitym wyczuciem smaku, a przede wszystkim z fantastycznym, indywidualnym podejściem do klienta. Z każdej wykonanej fotografii potrafi wydobyć najważniejsze szczegóły, tchnąć w nią życie i nadać jej nutkę magii. Pracowaliśmy wspólnie przy kilkunastu projektach – zawsze punktualny, zaangażowany, znakomicie przygotowany do sesji. Polecam!

Jacek Żytnicki
jacek zytnicki 00001

Tomka znam od wielu lat, współpracowaliśmy zarówno prywatnie jak i biznesowo przy różnych projektach, eventach. Tomek to profesjonalista w 100%, dbający o szczegóły i dobrą atmosferę, która ma znaczenie szczególnie przy zdjęciach portretowych. Jego indywidualne podejście do klienta, projektu, zaangażowanie sprawia, że praca z nim to też czysta przyjemność.

Beata Fus
Referencje

Profesjonalizm, dobra zabawa, pełne zadowolenie… dokładnie tak opisałbym współpracę z Tomaszem. Jego zdjęcia towarzyszą mi w profesjonalnym i prywatnym życiu dziś i jestem pewien, że to właśnie z nim będę dalej współpracował aby stworzyć ich więcej. W tak krótkim czasie jakim jest sesja Tomasz potrafi nawiązać bardzo dobrą więź i wydobyć najlepsze ujęcia które z pewnością dadzą wam wiele satysfakcji.

Sebastian Grys
1517530442053

ORGANIZUJESZ EVENT W WARSZAWIE?

Wynajmij profesjonalnego fotografa eventowego!

15+

LAT DOŚWIADCZENIA

700+

ZREALIZOWANYCH
EVENTÓW

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Fotografia eventowa

Profesjonalny fotograf eventowy jest w stanie uchwycić unikalny klimat imprezy i dostarczyć doskonałych materiałów, które można wykorzystać do promocji firmy.