zdjecia wizerunkowe warszawa wilczkiewicz 00006
fotografia korporacyjna warszawa wilczkiewicz 24136
sesja testowa korporacyjna wilczkiewicz 98689

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA – PROPOZYCJA DLA FIRM

Identyfikacja marki to dla wielu firm, dbających o spójność przekazu i dobre pozycjonowanie się w biznesie, jeden z kluczowych elementów sukcesu. A jak lepiej osiągnąć spójną identyfikację jeśli nie poprzez fotografie korporacyjne dla swoich pracowników?

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ W KWESTII ZDJĘĆ KORPORACYJNYCH?
01
20 lat doświadczenia zawodowego

Profesjonalną fotografią biznesową zajmuję się od wielu lat, z powodzeniem realizowałem sesja dla wielkich międzynarodowych korporacji, jak i małych, lokalnych firm działających głównie na lokalnych rynkach. Każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny, dlatego zawsze dążę do tego, aby był on usatysfakcjonowany, a zdjęcia spełniały jego oczekiwania.

02
Elastyczność

Każdego Klienta traktuję indywidualnie, bo wiem, że każdy ma inne potrzeby, także biznesowe. Przed wykonaniem, a nawet zaplanowaniem szczegółów sesji, spotykamy się i rozmawiamy na temat wyobrażeń kontrahenta. To bezcenne doświadczenie, które procentuje później podczas realizacji sesji i pozwala maksymalnie ograniczyć potencjalne ryzyka.

03
Umiejętności interpersonalne

Potrafię zadbać o odpowiednią atmosferę podczas sesji, co jest kluczowe zwłaszcza przy realizacji sesji korporacyjnej dla dziesiątek lub setek pracowników. Pojawiające się wówczas zniecierpliwienie, zdenerwowanie czy nawet frustrację potrafię załagodzić wprowadzając przyjazną atmosferę oraz pozwalając uczestnikom swobodnie czuć się przed obiektywem.

04
Znajomość biznesu

Dziesiątki wykonanych sesji korporacyjnych pozwoliły mi poznać od środka zasady kierujące wielkimi korporacjami. To doświadczenie, którego nie zdobędzie się na żadnych kursach ani w profesjonalnych szkołach. Wykonując sesję potrafię dostosować się do rytmu pracy organizacji, lepiej rozumiem potrzeby Klienta i jestem w stanie dostarczyć mu taki produkt, jakiego najbardziej potrzebuje.

Fotografia korporacyjna a zdjęcia grupowe

Często myśląc o sesji korporacyjnej mamy na myśli wyłącznie zdjęcia portretowe pracowników. Nic bardziej mylnego, bo to również fotografie grupowe ważnych dla firmy osób! Fotografia korporacyjna to także sesje Zarządu firmy, Stategic Teamu czy pracowników z jednego departamentu lub działu. Grupowe zdjęcia często wykorzystywane są w działaniach komunikacyjnych i marketingowych, pozwalając budować świadomy wizerunek marki, ale i ukazując ją jako wiarygodnego pracodawcę.

zdjecia grupowe warszawa wilczkiewicz 28483
Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę, a koszulę fotografowanej osoby.” Henri Cartier-Bresson
sesja testowa korporacyjna wilczkiewicz 36189

Próbne zdjęcia korporacyjne? Czemu nie?!

Nie jesteś pewien czy sesja korporacyjna jest potrzebna Twojej firmie? Wahasz się między wyborem spośród kilku fotografów? Zamów sesję próbną i przekonaj się czy moje fotografie będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Testowa sesja to tak naprawdę sesja korporacyjna w pigułce, tyle że realizowana dla jednej lub dwóch wybranych osób w firmie. Sprawdź jakie to proste i zamów minisesję już dziś!

DLACZEGO FOTOGRAFIA KORPORACYJNA JEST WAŻNA?

1.

Pozwala zbudować profesjonalny i wiarygodny wizerunek firmy. Spójny obraz przedsiębiorstwa, to automatycznie pojawiające się w głowie skojarzenia: „kompetencja”, „transparentność”, „otwartość”, „zdolność do komunikacji”. Dobrze wykonane zdjęcia budują zaufanie już na pierwszym etapie kontaktu z marką.

2.

Umożliwia pozyskiwanie nowych klientów, którzy często przed podjęciem decyzji o zakupie lub skorzystaniu z usługi wchodzą na strony danej marki i skrupulatnie je przeglądają. Czy do skorzystania z usług Twojej firmy potencjalnego klienta bardziej zachęcą estetyczne i profesjonalne zdjęcia korporacyjne, czy bałagan na stronie i komunikacja z anonimowym użytkownikiem?

3.

Ułatwia personalizację marki poprzez przedstawienie ludzi pracujących w firmie. Nic tak nie buduje pozytywnego wizerunku firmy, jak jej uśmiechnięci pracownicy, którzy w ten sposób identyfikują się z nią, świadomie chwalą kulturę organizacyjną i zachęcają do podjęcia współpracy. Pamiętaj, Twoi pracownicy to największy kapitał jakim dysponujesz!

4.

Pozwala skuteczniej zadbać o promocję marki i zwiększyć siłę jej działań marketingowych. Nic tak nie buduje rozpoznawalności i spójności, jak jednolita identyfikacja. Gdzie można wykorzystać takie zdjęcie korporacyjne? Praktycznie wszędzie – na stronach internetowych, wizytówkach, w mediach społecznościowych, ulotkach, broszurach… Pola eksploatacyjne wydają się być ograniczone jedynie przez wyobraźnię.

5.

Zwiększa potencjał Twojej firmy w oczach przyszłych pracowników. Jeśli ktoś świadomie poszukuje swojej zawodowej przestrzeni, na pewno zwraca uwagę na miejsce pracy i zespół, z którym będzie dzielił zawodowe dole i niedole. Fotografia korporacyjna wielokrotnie zwiększa Twoje notowania w oczach takiego pracownika, a Ty zyskujesz szanse na znalezienie kandydata, który pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Sprawdź ofertę na indywidualne zdjęcia biznesowe.

zdjecie biznesowe warszawa 12
00208
portret biznesowy na czarnym tle wilczkiewicz

Od potrzeby do realizacji, czyli jak krok po kroku robimy sesję korporacyjną?


Zrozumienie potrzeb

Umawiamy się na spotkanie i wspólnie rozmawiamy o oczekiwaniach i celach, jakie ma przynieść sesja korporacyjna. Ustalamy preferencje odnośnie stylu, kompozycji i atmosfery zdjęć.


Określenie zakresu prac

Ustalamy szczegóły dotyczące miejsca, daty oraz casu trwania sesji. Wstępnie określamy liczbę osób, które będą uczestniczyły w sesji.


Planowanie i przygotowanie

Wybieramy najlepsze miejsce na realizację sesji – takie, które z jednej strony będzie odzwierciedlało charakter firmy, ale z drugiej zapewni komfort fotografowania pod kątem oświetlenia czy doboru tła.


Realizacja sesji

Zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i zakresem działań. Na każdym kroku wspieram uczestników i zachęcam do interakcji. Podpowiadam jak pozować swobodnie, jaką mimikę twarzy przyjąć i jaką pozę zastosować, aby zdjęcia były jak najbardziej naturalne.


Wybór zdjęć

 Jeszcze podczas sesji prezentuję uczestnikom wykonane zdjęcia i wspólnie wybieramy najlepsze z nich.


Postprodukcja

Przetworzenie zdjęć i dostosowanie ich pod kątem jasności, kolorystyki i kontrastu. Zawsze dbam o to, aby nawet retuszowane zdjęcia zachowały w sobie jak największy ładunek naturalności.


Dostarczenie zdjęć

Przekazuję fotografie w formacie i rozmiarze zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami.


Opieka posprzedażowa

Dostarczone zdjęcia nie zawsze finalizują umowę. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania lub potrzeby, zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.


Fotografia korporacyjna Warszawa – opinie
portret biznesowy warszawa wilczkiewicz 20994
Marcel Hrabski | Company Owner | H&O International Logistics

“Serdecznie polecam Tomka jako zawodowca z najwyższej półki. Szybkie nawiązanie dobrego kontaktu z klientem oraz nieszablonowe podejście sprawia, że prace wyróżniają się na tle innych.Praca z Tomkiem to czysta przyjemność. Konkretnie, profesjonalnie i w dobrym czasie.”

portret biznesowy warszawa wilczkiewicz 20394
Katarzyna Bogoryja – Zakrzewska | Marketing Manager | FlexiSolutions

“Wybraliśmy Tomka do wykonania firmowej sesji zdjęciowej i to był strzał w dziesiątkę. Tomek wprowadził świetną atmosferę na plan, zadbał o każdy szczegół, pomógł przy dobrze stylizacji i dawał jasne wskazówki jak pracować przed aparatem. Dzięki niemu pracownicy pokonali początkowy stres i dobrze się bawili podczas zdjęć. Dziękujemy za dwa dni zdjęciowe, oprócz wspaniałych zdjęć mamy dobre wspomnienia. Polecam współpracę z Tomkiem.”

fotograf warszawa tomasz wilczkiewicz 00001
Agata Kowalska | Employer Branding | ITCARDS

Współpraca z Tomaszem to czysta przyjemność 💯 Bardzo dobrze współpracowało nam się przy różnych projektach, potrafi stworzyć sprzyjającą atmosferę, dobry klimat, a co najważniejsze wykonuje zdjęcia, z których zawsze byłam bardzo zadowolona i osiągaliśmy zamierzony efekt. Ponadto jest rzetelny i terminowy 👌🏻 Zawsze służy dobrą radą. Przed nami pewnie jeszcze nie jeden wspólny Projekt.

SESJA KORPORACYJNA – FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA