Sesja zdjęciowa na Tindera

Wolisz osiągnąć sukces w życiu prywatnym czy zawodowym? To oczywiste, że na obu polach chciałbyś być królem życia. Dlaczego więc często wybieramy między profesjonalną fotografią biznesową, a zdjęciem do celów prywatnych wykonanym przez zawodowego fotografa? Zainwestuj w siebie na każdej płaszczyźnie – profesjonalna fotografia, którą możesz wykorzystać choćby na Tinderze może okazać się kluczem do szczęśliwego życia.

meska sesja portretowa warszawa wilczkiewicz 2

W dobie wszechogarniającej technologii, z dobrodziejstw Internetu korzystamy codziennie i do nieograniczonych właściwie celów. Dziś nikogo nie dziwi już, że potencjalnej drugiej połowy szukamy nie poprzez biuro matrymonialne, wizytę w klubie czy wypatrując jej na firmowym korytarzu. Świat poszedł naprzód i coraz częściej życiowego partnera poszukujemy tam, gdzie robimy zakupy czy serwujemy sobie rozrywkę, czyli w sieci, w czym pomagają liczne portale, jak choćby Tinder czy Bumble. Aby zwiększyć na nich swoje szanse na sukces ważna jest przede wszystkim dobra fotografia, bo to ona w pierwszej kolejności przykuwa uwagę. Jeśli Twoje „być albo nie być” zależy od zdjęcia, to chyba warto w nie zainwestować, prawda? A ja mogę pomóc Ci w tym, żebyś miał profesjonalne zdjęcie na Tindera.

meska sesja biznesowa na czarnym tle wilczkiewicz 00002

Dlaczego sesja na Tindera jest ważna?

Bo choć byś miał anielską duszę, był dobry dla ludzi jak Mahatma Gandhi czy specjalizował się w swojej dziedzinie jak Leo Messi, nikt nie zwróci na to uwagi, jeśli nie zainteresujesz go swoim zdjęciem na portalu randkowym.  

Sukces na Tinderze zależy przede wszystkim od pierwszej fotografii, na którą użytkownik poświęca średnio trzy sekundy! W tym czasie decyduje czy zainteresowała go Twoja osoba, czy „leci dalej”. W przypadku mężczyzn 60% użytkowników przesuwa palcem w prawo, ale wśród kobiet to zaledwie 6%! Jak dobre musi być więc Twoje zdjęcie, abyś znalazł się w tym ekskluzywnym gronie i dał sobie szansę na szczęście? Podpowiem Ci – bardzo dobre! Bo w pierwszym kroku na Tinderze nie liczy się Twoja osobowość, doświadczenie, umiejętności, liczy się tylko i wyłącznie dobre zdjęcie!

Kobiety używające Tindera spędzają na nim średnio około 10 godzin tygodniowo. Jesteś gotów dać sobie szansę, aby wypełnić ten czas? Żeby skazać na niebyt konkurencję z kiepskimi, by nie powiedzieć wręcz nijakimi zdjęciami profilowymi? Jestem po to, żeby Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz spróbować, zapraszam.

portret meski w plenerze wilczkiewicz 00006

Jakich zdjęć lepiej nie umieszczać na Tinderze?

Przeglądając Tindera czasami można odnieść wrażenie, że ktoś celowo włamał się danej osobie na profil, aby ukazać ją w jak najmniej korzystnym świetle. Bałagan w fotografiach, źle doświetlone lub nieostre zdjęcia to tylko początek. Sprawdź, jakich fotografii bezwzględnie nie publikować na profilu jeśli masz poważne plany co do tego medium:

·   Zdjęcia z nadmiernym retuszem. Fotografie przeładowane filtrami już dawno stały się passe. Liczy się naturalność! Tym bardziej, że nieumiejętne stosowanie filtrów może powodować, że zdjęcia wyglądają nienaturalnie, a czasami wręcz sztucznie, jakby były stworzone przez amatorskie narzędzia do generowania zdjęć AI.

·   Zdjęcia, które były aktualne 10 lat lub 20 kg temu. Bądź autentyczny i pokaż siebie takiego, jakim jesteś teraz, a nie jakim byłeś kiedyś. Nie dodawaj do profilu niewyraźnych, starych fotografii, będących tworami bardzo niskiej jakości, a więc i  wątpliwej przydatności.

·   Zdjęcia zbyt wyzywające lub pikantne. Tylko u nielicznych odbiorców postawią Cię w pozytywnym świetle. Pamiętaj, że ludzie nie szukają na Tinderze Ferrari, które można pożyczyć na przejażdżkę raz na rok, ale solidnej Octavii, która nie zawiedzie ich każdego dnia użytkowania.

·   Zdjęcia z eks-partnerami. Czy uważałbyś za zdecydowanego kogoś, kto szuka nowej relacji jednocześnie nie umiejąc odciąć się od poprzedniej?

·   Zdjęcia świadczące o agresji lub przemocy. Poza w bojowym nastawieniu, z pięściami uniesionymi do góry, nie zbuduje Twojego dobrego wizerunku. Zawsze dbaj o to, aby przedstawić siebie w naturalny i jak najbardziej pozytywny sposób.

·   Zdjęcia z alkoholem w rolach głównych. Chyba że chcesz, żeby pierwsze potencjalne spotkanie odbyło się w ośrodku uzależnień albo w izbie wytrzeźwień. Kto chce spotykać się z osobą, która na powitanie chwali się tym, że ma problem z używkami?  

·   Zdjęcia grupowe. Nie obarczaj innych ciężarem swoich potrzeb. Jeśli to Ty szukasz potencjalnej partnerki lub partnera, nie mieszaj w to swoich najbliższych, a tym bardziej przypadkowych ludzi, którzy w sobie tylko znany sposób znaleźli się z Tobą na jednej fotografii.

·   Zdjęcia w okularach słonecznych. Dobre, ale na wyprawę do Egiptu, na którą będziesz mógł zabrać swoją partnerkę. Aby jednak ją zdobyć, najpierw pokaż swoją twarz w całej okazałości.

Zdając się na współpracę z profesjonalnym fotografem, masz pewność, że wykona dla Ciebie indywidualną sesję na Tindera, która może zaowocować poważną relacją, a w dłuższej perspektywie nawet trwałym związkiem. Nie wahaj się, sprawdź szczegóły i zamów sesję zdjęciową na profil randkowy już dziś!

meska sesja wizerunkowa warszawa wilczkiewicz 00002a

Jak wybrać profesjonalne zdjęcia na Tindera?

Najprościej mówiąc, muszą być Twoje i pokazywać Ciebie w jak najlepszym świetle. Zastanów się, jakie swoje mocne strony chcesz wyeksponować, czym chcesz się podzielić ze światem, jakiego siebie chcesz zaprezentować. Kiedy już poznasz odpowiedzi na te pytania, zajmę się resztą. Otrzymasz profesjonale zdjęcia na Tindera, będziesz musiał tylko uzupełnić odpowiednio swój profil i czekać na właściwe matchowanie.

·   Zdjęcie główne: Wybierz portret, który najlepiej Cię reprezentuje i z którego jesteś zadowolony. Powinno to być zdjęcie dobrze oświetlonej twarzy, na którym jesteś zrelaksowany i uśmiechnięty, a pozytywne wibracje biją od Ciebie aż do wnętrza Ziemi. 

·   Różnorodność fotografii: wybierz różne rodzaje zdjęć, przekrojowo prezentujące Twoją osobowość i zainteresowania. Nie ograniczaj się do jednego kadru bądź miejsca.

·   Zachowaj naturalność: Nie upiększaj fotografii na siłę, stosując dziesiątki filtrów. Po prostu bądź autentyczny i pamiętaj, że czasami mniej znaczy więcej.

·   Zadbaj o właściwe oświetlenie. Staraj się wybierać zdjęcia zrobione w dobrym świetle, dzięki temu będą wyglądały one atrakcyjnie także na relatywnie małym ekranie telefonu.

·   Zdjęcia z różnych perspektyw. Nie ograniczaj się wyłącznie do pokazania swojej twarzy, a jeśli już, zaprezentuj ją z różnych perspektyw, pokaż pod różnym kątem. Dodaj także zdjęcie całej sylwetki ciała.

Oczywiście niemal każdy rodzaj zdjęcia można wykonać samodzielnie. Jeśli spróbujesz się tego podjąć, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie.

meska sesja portretowa warszawa wilczkiewicz 16

Jak zrobić dobre zdjęcia na Tindera?

·   Wybierz miejsce z dobrym – najlepiej naturalnym – światłem. Unikaj zbyt jasnego lub zbyt ciemnego oświetlenia, które może zniekształcić kolory i detale.

·   Upewnij się, że tło Twojego zdjęcia jest czyste i niezakłócone. Unikaj zbyt zatłoczonych lub chaotycznych miejsc, które mogą odciągnąć uwagę od Ciebie, nie wnoszą niczego do fotografii i z miejsca pozycjonują Cię niżej w oczach potencjalnego matchera.

·   Starannie wybierz ustawienie kadru, umieszczając siebie w centrum zdjęcia. W końcu to Ty jesteś pierwszym i jedynym ważnym planem na fotografii w portalu randkowym. 

·   Bądź jak najbardziej naturalny, unikaj sztucznych uśmiechów oraz póz, w których nie czujesz się pewnie. Staraj się ukazać swój prawdziwy wyraz twarzy.

·   Zrób zdjęcie w dobrej ostrości. Niewiele jest bardziej irytujących rzeczy na Tinderze niż niewyraźne lub fatalnie wykadrowane zdjęcie.

meska sesja wizerunkowa warszawa wilczkiewicz 00004

Selfie na Tindera – tak czy nie?

To zależy od Twoich preferencji i możliwości, dobrze zrobione selfie może przecież zagwarantować Ci sukces na Tinderze, bardziej prawdopodobne jednak, że stanie się on Twoim udziałem, jeśli będą stały za Tobą wysokojakościowe fotografie wykonane przez profesjonalistę. Robię zdjęcia na Tindera w Warszawie lub w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta.

Jeśli czujesz, że dasz radę i zdecydujesz się na samodzielnie wykonane selfie, pamiętaj, aby w jak najszerszym zakresie starać się zachować zaprezentowane wyżej wskazówki. Unikaj emanowania nagością, nie „strzelaj dziubków” do obiektywu, uśmiechaj się i pokaż swoje jak najbardziej pozytywne oblicze. A później właściwie dobierz swoje zdjęcia do portfolio na Tindera.

Zdjęcia to dopiero początek wielkiej przygody, później równie ważna jest osobowość, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, pasje, hobby, poglądy na życie i świat… Wszystkich tych kroków jednak zabraknie, gdy ktoś zobaczy kiepskie zdjęcie i bez chwili zastanowienia przesunie po wyświetlaczu palcem w lewo. Zminimalizuj to ryzyko i zagwarantuj sobie przewagę inwestując w profesjonalne zdjęcia. Skontaktuj się ze mną, a podpowiem Ci jak to zrobić.

 Zobacz również: