ZDJĘCIA BIZNESOWE WARSZAWA

Profesjonalne zdjęcia biznesowe nie muszą być monotonne i nudne. Tworzę zdjęcia, które odzwierciedlają Twoją osobowość, markę i styl.

4 powody dla których warto zrobić zdjęcia biznesowe
01
Wizerunek profesjonalisty

Dobrze wykonane i stylowe zdjęcia biznesowe przekazują wrażenie profesjonalizmu i zaufania. Dzięki nim możesz zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy i wyglądać bardziej wiarygodnie w oczach klientów, partnerów biznesowych i potencjalnych pracowników.

02
Zaufanie klientów

W obecnych czasach media społecznościowe odgrywają ważną rolę w biznesie. Profesjonalne portrety biznesowe mogą posłużyć jako doskonałe zdjęcia profilowe na platformach takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram, pomagając Ci budować kontakty i angażować się w społeczność biznesową.

03
Promocja marki

Sesja biznesowa pozwala Ci pokazać unikalność i indywidualność Twojej marki. Możesz dostosować styl, atmosferę i wygląd zdjęć do swoich potrzeb, co pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować rozpoznawalność marki oraz zwiększyć jej atrakcyjność dla klientów.

04
Zwiększenie zaangażowania

Osoby są bardziej skłonne angażować się w treści, które zawierają atrakcyjne i autentyczne zdjęcia. Warto zatem wykorzystać profesjonalne zdjęcia biznesowe, aby tworzyć przyciągające uwagę treści i zwiększać zaangażowanie wokół Twojej marki.

meska sesja biznesowa na czarnym tle wilczkiewicz 00001
zdjecia biznesowe warszawa tomasz wilczkiewicz 00001
casualowa sesja meska wilczkiewicz

Dlaczego warto mi zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

W swoim portfolio posiadam pokaźną liczbę projektów, które realizowałem z największymi firmami, będącymi liderami swoich branż. Ich zadowolenie i satysfakcja zawsze były moim nadrzędnym celem. Potwierdzeniem tej tezy są referencje i rekomendacje, które przekazali ich przedstawiciele.

Profesjonalne doradztwo

Każda sesja poprzedzona jest indywidualnym wywiadem, który pozwala mi zrozumieć potrzeby klienta i wykorzystać szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu finalny efekt zawsze pokrywa się z oczekiwaniami, a co za tym idzie, przekłada się na satysfakcję osób, które mi zaufały.

Nietuzinkowe spojrzenie

W swojej pracy staram się zwracać uwagę na detale, które dla innych mogą być niewidoczne. To właśnie te elementy skomponowane w jedną całość, stanowią o tym, czy zdjęcie będzie mogło być nośnikiem przekazu, który chcemy zaprezentować naszemu otoczeniu.

Mobilne studio

Komfort i swoboda to jedne z elementów, które odgrywają jedną z kluczowych ról w pracy z klientem. Staram się, aby warunki, które towarzyszą sesjom były odpowiednie dla obu stron. Posiadam mobilne studio, pozwalające wykonać idealne fotografie w każdym miejscu – zarówno w biurze klienta, jak i innych lokalizacjach.

Podgląd zdjęć na ekranie komputera

Fotografia i nowości z nią związane to moja pasja. Śledzę i rozwijam nowe narzędzia, które pozwalają moim klientom niemal natychmiast cieszyć efektami naszej współpracy. Jednym z nich jest możliwość poglądu efektów naszej pracy bezpośrednio na ekranie komputera.

Szczegółowy retusz

Dzięki szeroko rozwiniętym umiejętnościom graficznym mam możliwość dowolnej korekty zdjęć. Wszystkie zmiany są konsultowane z klientami, aby nie naruszyć ich poczucia estetyki i otrzymać efekt, który będzie stanowił podwaliny ich właściwego wizerunku i będzie stanowił doskonałe narzędzie w ich codziennej pracy.

Studio
“Profesjonalne zdjęcia biznesowe pomagają w budowaniu zaufania i zaangażowania z klientami oraz partnerami biznesowymi, co jest niezbędne dla sukcesu każdej firmy.”
Portfolio

Masz pytania?
+48 500 644 447 info@tomaszwilczkiewicz.pl

shutterstock 1189058044
Inwestycja w Twój wizerunek

Fotografia biznesowa Warszawa – cennik

PAKIET

STANDARD

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

700

 • 3 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • podgląd zdjęć na ekranie monitora
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 1h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
Najczęściej wybierany
PAKIET

PREMIUM

Indywidualna sesja biznesowa w stylizowanym studio lub na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

1800

 • 12 profesjonalnie obrobionych zdjęć
 • podgląd zdjęć na ekranie monitora
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 2h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
PAKIET

PRO

Indywidualna sesja biznesowa w stylizowanym studio lub na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

1000

 • 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć
 • podgląd zdjęć na ekranie monitora
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 1,5h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł

Ceny pakietów nie obejmują kosztów dojazdu w przypadku sesji u klienta.

Usługi dodatkowe

Make-up męski

150

Make-up damski

300

Asysta makijażystki na planie

zł/h

100

voucher podarunkowy wilczkiewicz

Zdjęcia biznesowe – krok po kroku


Konsultacja

Indywidualna konsultacja w celu ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań dotyczących sesji biznesowej. Określenie miejsca i terminu sesji, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.


Sesja

Przeprowadzenie profesjonalnej sesji biznesowej zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Sesja może odbywać się w studio, plenerze lub w siedzibie Twojej firmy, w zależności od preferencji i charakteru zdjęć.


Wybór zdjęć

Udostępnienie galerii z wykonanymi zdjęciami, w której będziesz mógł/mogła wybrać najlepsze ujęcia. To pozwoli Ci dokładnie przejrzeć i ocenić każde zdjęcie przed podjęciem decyzji.


Postprodukcja

Po wyborze najlepszych ujęć, następuje etap postprodukcji i retuszu. Zdjęcia zostaną starannie wyrównane pod względem kolorów, kontrastu i innych parametrów, aby osiągnąć profesjonalny efekt końcowy. Dzięki umiejętnemu retuszowi zadbam o każdy detal, jednocześnie zachowując naturalność i piękno.


Przekazanie zdjęć

Otrzymasz w wersji elektronicznej w pełnej rozdzielczości w formacie, który jest zgodny z Twoimi potrzebami (JPEG lub TIFF),


Fotografia biznesowa Warszawa – opinie

Tomasz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Ze świetnym sprzętem, znakomitym wyczuciem smaku, a przede wszystkim z fantastycznym, indywidualnym podejściem do klienta. Z każdej wykonanej fotografii potrafi wydobyć najważniejsze szczegóły, tchnąć w nią życie i nadać jej nutkę magii. Pracowaliśmy wspólnie przy kilkunastu projektach – zawsze punktualny, zaangażowany, znakomicie przygotowany do sesji. Polecam!

Jacek Żytnicki
jacek zytnicki 00001

Tomka znam od wielu lat, współpracowaliśmy zarówno prywatnie jak i biznesowo przy różnych projektach, eventach. Tomek to profesjonalista w 100%, dbający o szczegóły i dobrą atmosferę, która ma znaczenie szczególnie przy zdjęciach portretowych. Jego indywidualne podejście do klienta, projektu, zaangażowanie sprawia, że praca z nim to też czysta przyjemność.

Beata Fus
Referencje

Profesjonalizm, dobra zabawa, pełne zadowolenie… dokładnie tak opisałbym współpracę z Tomaszem. Jego zdjęcia towarzyszą mi w profesjonalnym i prywatnym życiu dziś i jestem pewien, że to właśnie z nim będę dalej współpracował aby stworzyć ich więcej. W tak krótkim czasie jakim jest sesja Tomasz potrafi nawiązać bardzo dobrą więź i wydobyć najlepsze ujęcia które z pewnością dadzą wam wiele satysfakcji.

Sebastian Grys
1517530442053
Najczęściej zadawane pytania