ZDJĘCIA
BIZNESOWE WARSZAWA

Profesjonalny wygląd to podstawa sukcesu firmy.

zdjecia-biznesowe-warszawa

Tomasz
Wilczkiewicz
FOTOGRAF

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Od tego czasu miałem okazję współpracować zarówno z różnymi redakcjami, jak również firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje zdjęcia wykorzystywane były do ilustrowania sylwetek członków zarządów, managerów, jak i niezależnych przedsiębiorców.

tomasz wilczkiewicz

“Niezależenie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy też posiadasz już bogate doświadczenie zawodowe, aktualne zdjęcia biznesowe powinny być zawsze dostępne w Twoich zasobach.”

Zdjęcia biznesowe Warszawa – Czy warto poświęcić czas?

Profesjonalnie wykonane zdjęcia biznesowe są nieodłącznym elementem kreowania własnego wizerunku. Dobrze zrealizowana i przemyślana sesja pozwala podkreślić najważniejsze auty i stworzyć obraz profesjonalisty, który oprócz fachowej wiedzy oraz umiejętności zwraca również uwagę na szczegóły.

Sesja biznesowa poprzedzona jest rozmową, która pozwoli poznać potrzeby klienta, jego motywację oraz poznać ewentualne niuanse, które w trakcie takiej sesji powinny zostać uwzględnione. W ten właśnie sposób realizuję swoje zlecania. Każda fotografia biznesowa to inny przypadek. Dzięki temu zdjęcia biznesowe, które dostarczam moim klientom są wyjątkowe i spotykają się z aprobatą ich otoczenia.

Zdjęcia biznesowe Warszawa – Kto powinien zdecydować się na taką sesję?

Niezależenie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy też posiadasz już bogate doświadczenie zawodowe, aktualne zdjęcia biznesowe powinny być zawsze dostępne w Twoich zasobach.

Szeroki dostęp do aktualności i łatwe wyszukiwane potrzebnych informacji sprawiły, że przestaliśmy być anonimowymi użytkownikami Internetu. To od nas samych zależy to, w jaki sposób osób inni ludzie będą kreowali swoje wyobrażenie na nasz temat. Zdjęcia biznesowe wykorzystywane w umiejętny sposób pozwalają w prosty sposób zwróci uwagę na przekaz, który kierujemy do otoczenia.

Zdjęcia biznesowe są więc dobrym wyborem dla osób, które prowadzą własną działalność, są cenionymi menadżerami lub ekspertami swojej dziedziny, jak również aspirują do tego, aby w przyszłości się nimi stać. To znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu i uwypuklenie tego, jak chcielibyśmy, żeby świat nas postrzegał.

Inwestycja w Twój wizerunek
PAKIET

MINI

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

549

 • 2 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 30 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • wizażystka na sesji +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
Najczęściej wybierany
PAKIET

STANDARD

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

699

 • 4 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 60 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • wizażystka na sesji +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
PAKIET

PRO

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

999

 • 6 profesjonalnie obrobionych zdjęć
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 90 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • wizażystka na sesji +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł

Podane ceny są cenami brutto. Cena usługi nie obejmuje kosztów dojazdu na miejsce sesji w przypadku dojazdu do klienta.

Zdjęcia biznesowe Warszawa – Jak wygląda sesja?

Zdjęcia biznesowe, które realizuje dla swoich klientów poprzedzone są wnikliwą analizą potrzeb i tego, jaki powinniśmy uzyskać rezultat po jej zakończeniu.

Zdjęcia biznesowe w zależności od indywidualnych preferencji i możliwości, realizowane są w studiu, w biurze klienta lub innym miejscu, które wpisywać będzie w koncepcję zaplanowanej sesji. Dzięki bogatemu doświadczeniu w realizacji fotografii biznesowej posiadam szeroką bazę kontaktów do profesjonalistów z zakresu tworzenia makijażu oraz stylistów, których rady pomagają nadać każdemu zdjęciu biznesowemu dodatkowe sznytu i charakteru.

Zdjęcia biznesowe Warszawa – Satysfakcja klienta na pierwszy miejscu!

Zdjęcia biznesowe, a także fotografia korporacyjna, to temat, który jest mi niezwykle bliski. W trakcie całej swojej kariery miałem okazję organizować dziesiątki tego typu przedsięwzięć, który efekty później wykorzystywane były do komunikacji firm z ich otoczeniem biznesowym. Wpisy na stronę www, artykuły i publikacje prasowe, materiały promocyjne, raporty – to tylko niektóre z przykładów, gdzie zobaczyć można zdjęcia biznesowe mojego autorstwa.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć biznesowych na mojej stronie. To one są najlepszym potwierdzeniem wszystkiego tego, co zostało tutaj napisane.

Bardzo chętnie przedstawię również różnego rodzaje referencje i opinie osób, które dotychczas miały okazję ze mną współpracować przy tworzeniu zdjęć biznesowych.

Rekomendacje

Tomasz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Ze świetnym sprzętem, znakomitym wyczuciem smaku, a przede wszystkim z fantastycznym, indywidualnym podejściem do klienta. Z każdej wykonanej fotografii potrafi wydobyć najważniejsze szczegóły, tchnąć w nią życie i nadać jej nutkę magii. Pracowaliśmy wspólnie przy kilkunastu projektach – zawsze punktualny, zaangażowany, znakomicie przygotowany do sesji. Polecam!

Jacek Żytnicki

Jacek Żytnicki

Brand Manager / PR i Marketing INTER CARS S.A.

Profesjonalizm, dobra zabawa, pełne zadowolenie… dokładnie tak opisałbym współpracę z Tomaszem. Jego zdjęcia towarzyszą mi w profesjonalnym i prywatnym życiu dziś i jestem pewien, że to właśnie z nim będę dalej współpracował aby stworzyć ich więcej. W tak krótkim czasie jakim jest sesja Tomasz potrafi nawiązać bardzo dobrą więź i wydobyć najlepsze ujęcia które z pewnością dadzą wam wiele satysfakcji.

Sebastian Grys

Sebastian Grys

Managing Director at DPDgroup IT Solutions Poland

Tomka znam od wielu lat, współpracowaliśmy zarówno prywatnie jak i biznesowo przy różnych projektach, eventach. Tomek to profesjonalista w 100%, dbający o szczegóły i dobrą atmosferę, która ma znaczenie szczególnie przy zdjęciach portretowych. Jego indywidualne podejście do klienta, projektu, zaangażowanie sprawia, że praca z nim to też czysta przyjemność.

Beata Fus

Beata Fus

Allianz Polska S.A.

Wyślij zapytanie