Zdjęcia biznesowe
Warszawa

W dzisiejszym świecie, w którym konkurencja jest tak ogromna, ważne jest, aby pokazywać się w jak najlepszym świetle. Profesjonalne zdjęcia biznesowe są jednym ze sposobów, aby to osiągnąć.

fotograf warszawa 00002

O mnie

Tomasz
Wilczkiewicz
FOTOGRAF BIZNESOWY

WARSZAWA – CAŁA POLSKA

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Od tego czasu miałem okazję współpracować zarówno z różnymi redakcjami, jak również firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje zdjęcia wykorzystywane były do ilustrowania sylwetek członków zarządów, managerów, jak i niezależnych przedsiębiorców.

4 powody dla których warto zrobić zdjęcie biznesowe

Wizerunek profesjonalisty

Portret biznesowy pomaga w prezentowaniu się jako osoby profesjonalnej i wiarygodnej.

Promocja marki

Portret może być wykorzystany do promocji marki i budowania świadomości wśród klientów.

Zaufanie klientów

Atrakcyjny portret może zwiększyć zaufanie klientów do Twojej osoby lub firmy.

Wyróżnij się

Portret biznesowy pozwala Ci wyróżnić się spośród innych i pokazać swoje unikalne cechy i wartości.

Dlaczego warto mi zaufać?


Wieloletnie doświadczenie

W swoim portfolio posiadam pokaźną liczbę projektów, które realizowałem z największymi firmami, będącymi liderami swoich branż. Ich zadowolenie i satysfakcja zawsze były moim nadrzędnym celem. Potwierdzeniem tej tezy są referencje i rekomendacje, które przekazali ich przedstawiciele.

Profesjonalne doradztwo

Każda sesja poprzedzona jest indywidualnym wywiadem, który pozwala mi zrozumieć potrzeby klienta i wykorzystać szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu finalny efekt zawsze pokrywa się z oczekiwaniami, a co za tym idzie, przekłada się na satysfakcję osób, które mi zaufały.

Nietuzinkowe spojrzenie

W swojej pracy staram się zwracać uwagę na detale, które dla innych mogą być niewidoczne. To właśnie te elementy skomponowane w jedną całość, stanowią o tym, czy zdjęcie będzie mogło być nośnikiem przekazu, który chcemy zaprezentować naszemu otoczeniu.

Mobilne studio

Komfort i swoboda to jedne z elementów, które odgrywają jedną z kluczowych ról w pracy z klientem. Staram się, aby warunki, które towarzyszą sesjom były odpowiednie dla obu stron. Posiadam mobilne studio, pozwalające wykonać idealne fotografie w każdym miejscu – zarówno w biurze klienta, jak i innych lokalizacjach.

Podgląd zdjęć na ekranie komputera

Fotografia i nowości z nią związane to moja pasja. Śledzę i rozwijam nowe narzędzia, które pozwalają moim klientom niemal natychmiast cieszyć efektami naszej współpracy. Jednym z nich jest możliwość poglądu efektów naszej pracy bezpośrednio na ekranie komputera.

Szczegółowy retusz

Dzięki szeroko rozwiniętym umiejętnościom graficznym mam możliwość dowolnej korekty zdjęć. Wszystkie zmiany są konsultowane z klientami, aby nie naruszyć ich poczucia estetyki i otrzymać efekt, który będzie stanowił podwaliny ich właściwego wizerunku i będzie stanowił doskonałe narzędzie w ich codziennej pracy.

“Profesjonalne zdjęcia biznesowe pomagają w budowaniu zaufania i zaangażowania z klientami oraz partnerami biznesowymi, co jest niezbędne dla sukcesu każdej firmy.”

Portfolio

Sesja biznesowa Warszawa – Czy warto poświęcić czas?

Profesjonalnie wykonane zdjęcia biznesowe są nieodłącznym elementem kreowania własnego wizerunku. Dobrze zrealizowana i przemyślana sesja biznesowa pozwala podkreślić najważniejsze auty i stworzyć obraz profesjonalisty, który oprócz fachowej wiedzy oraz umiejętności zwraca również uwagę na szczegóły.

Sesja biznesowa poprzedzona jest rozmową, która pozwoli poznać potrzeby klienta, jego motywację oraz poznać ewentualne niuanse, które w trakcie takiej sesji powinny zostać uwzględnione. W ten właśnie sposób realizuję swoje zlecania. Każda fotografia biznesowa to inny przypadek. Dzięki temu zdjęcia biznesowe, które dostarczam moim klientom są wyjątkowe i spotykają się z aprobatą ich otoczenia.

Masz pytania? Zadzwoń
+48 500 644 447

shutterstock 1189058044

Fotografia biznesowa Warszawa – Kto powinien zdecydować się na taką sesję?

Niezależenie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy też posiadasz już bogate doświadczenie zawodowe, aktualne zdjęcia biznesowe powinny być zawsze dostępne w Twoich zasobach.

Szeroki dostęp do aktualności i łatwe wyszukiwane potrzebnych informacji sprawiły, że przestaliśmy być anonimowymi użytkownikami Internetu. To od nas samych zależy to, w jaki sposób osób inni ludzie będą kreowali swoje wyobrażenie na nasz temat. Fotografia biznesowa wykorzystywana w umiejętny sposób pozwalają w prosty sposób zwróci uwagę na przekaz, który kierujemy do otoczenia.

Zdjęcia biznesowe są więc dobrym wyborem dla osób, które prowadzą własną działalność, są cenionymi menadżerami lub ekspertami swojej dziedziny, jak również aspirują do tego, aby w przyszłości się nimi stać. To znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu i uwypuklenie tego, jak chcielibyśmy, żeby świat nas postrzegał.

Fotografia biznesowa kreuje twój profesjonalny wizerunek!

Inwestycja w Twój wizerunek

Fotografia biznesowa Warszawa – cennik

PAKIET

MINI

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

549

 • 2 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 30 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski) +100zł
 • makeup (damski) +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
Najczęściej wybierany
PAKIET

STANDARD

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

699

 • 4 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 60 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski) +100zł
 • makeup (damski) +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
PAKIET

PRO

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

999

 • 6 profesjonalnie obrobionych zdjęć
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji: do 90 min
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski) +100zł
 • makeup (damski) +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł

Cena zdjęć biznesowych nie obejmuje kosztów dojazdu na miejsce sesji w przypadku dojazdu do klienta.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe Warszawa – Jak wygląda sesja?

Zdjęcia biznesowe w Warszawie, które realizuje dla swoich klientów poprzedzone są wnikliwą analizą potrzeb i tego, jaki powinniśmy uzyskać rezultat po jej zakończeniu.

Zdjęcia biznesowe w zależności od indywidualnych preferencji i możliwości, realizowane są w studiu, w biurze klienta lub innym miejscu, które wpisywać będzie w koncepcję zaplanowanej sesji. Dzięki bogatemu doświadczeniu w realizacji fotografii biznesowej posiadam szeroką bazę kontaktów do profesjonalistów z zakresu tworzenia makijażu oraz stylistów, których rady pomagają nadać każdemu zdjęciu biznesowemu dodatkowe sznytu i charakteru. Zaufaj profesjonalnemu fotografowi biznesowemu!

Fotografia biznesowa Warszawa – opinie

Tomasz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Ze świetnym sprzętem, znakomitym wyczuciem smaku, a przede wszystkim z fantastycznym, indywidualnym podejściem do klienta. Z każdej wykonanej fotografii potrafi wydobyć najważniejsze szczegóły, tchnąć w nią życie i nadać jej nutkę magii. Pracowaliśmy wspólnie przy kilkunastu projektach – zawsze punktualny, zaangażowany, znakomicie przygotowany do sesji. Polecam!

Jacek Żytnicki
Jacek Żytnicki

Tomka znam od wielu lat, współpracowaliśmy zarówno prywatnie jak i biznesowo przy różnych projektach, eventach. Tomek to profesjonalista w 100%, dbający o szczegóły i dobrą atmosferę, która ma znaczenie szczególnie przy zdjęciach portretowych. Jego indywidualne podejście do klienta, projektu, zaangażowanie sprawia, że praca z nim to też czysta przyjemność.

Beata Fus
Referencje

Profesjonalizm, dobra zabawa, pełne zadowolenie… dokładnie tak opisałbym współpracę z Tomaszem. Jego zdjęcia towarzyszą mi w profesjonalnym i prywatnym życiu dziś i jestem pewien, że to właśnie z nim będę dalej współpracował aby stworzyć ich więcej. W tak krótkim czasie jakim jest sesja Tomasz potrafi nawiązać bardzo dobrą więź i wydobyć najlepsze ujęcia które z pewnością dadzą wam wiele satysfakcji.

Sebastian Grys
1517530442053

Fotograf biznesowy Warszawa – Satysfakcja klienta na pierwszy miejscu!

Zdjęcia biznesowe, w postaci sesji wizerunkowych a także fotografia korporacyjna, to temat, który jest mi niezwykle bliski. W trakcie całej swojej kariery miałem okazję organizować dziesiątki tego typu przedsięwzięć, który efekty później wykorzystywane były do komunikacji firm z ich otoczeniem biznesowym. Wpisy na stronę www, artykuły i publikacje prasowe, materiały promocyjne, raporty – to tylko niektóre z przykładów, gdzie zobaczyć można zdjęcia biznesowe mojego autorstwa.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć biznesowych na mojej stronie. To one są najlepszym potwierdzeniem wszystkiego tego, co zostało tutaj napisane.

Bardzo chętnie przedstawię również różnego rodzaje referencje i opinie osób, które dotychczas miały okazję ze mną współpracować przy tworzeniu zdjęć biznesowych.

Wyślij zapytanie

Interesuje Cię portret biznesowy, sesja wizerunkowa lub korporacyjna? Umów się na zdjęcia biznesowe!

"*" indicates required fields