Zdjęcia biznesowe
Warszawa

W dzisiejszym świecie, w którym konkurencja jest tak ogromna, ważne jest, aby pokazywać się w jak najlepszym świetle. Profesjonalne zdjęcia biznesowe są jednym ze sposobów, aby to osiągnąć.

fotograf warszawa 00002

Kim jestem

Tomasz
Wilczkiewicz
FOTOGRAF BIZNESOWY

WARSZAWA – CAŁA POLSKA

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Od tego czasu miałem okazję współpracować zarówno z różnymi redakcjami, jak również firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje zdjęcia wykorzystywane były do ilustrowania sylwetek członków zarządów, managerów, jak i niezależnych przedsiębiorców.

4 powody dla których warto zrobić zdjęcia biznesowe

1. Wizerunek profesjonalisty

Dobrze wykonane i stylowe zdjęcia biznesowe przekazują wrażenie profesjonalizmu i zaufania. Dzięki nim możesz zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy i wyglądać bardziej wiarygodnie w oczach klientów, partnerów biznesowych i potencjalnych pracowników.

3. Promocja marki

Sesja biznesowa pozwala Ci pokazać unikalność i indywidualność Twojej marki. Możesz dostosować styl, atmosferę i wygląd zdjęć do swoich potrzeb, co pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i budować rozpoznawalność marki.

2. Zaufanie klientów

W obecnych czasach media społecznościowe odgrywają ważną rolę w biznesie. Profesjonalne portrety biznesowe mogą posłużyć jako doskonałe zdjęcia profilowe na platformach takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram, pomagając Ci budować kontakty i angażować się w społeczność biznesową.

4. Zwiększenie zaangażowania

Zdjęcia biznesowe są również skutecznym narzędziem do zwiększenia zaangażowania klientów i odbiorców. Osoby są bardziej skłonne angażować się w treści, które zawierają atrakcyjne i autentyczne zdjęcia. Warto zatem wykorzystać profesjonalne zdjęcia biznesowe, aby tworzyć przyciągające uwagę treści i zwiększać zaangażowanie wokół Twojej marki.

meska sesja biznesowa na czarnym tle wilczkiewicz 00001
zdjecia biznesowe warszawa tomasz wilczkiewicz 00001
casualowa sesja meska wilczkiewicz

Dlaczego warto mi zaufać?


Wieloletnie doświadczenie

W swoim portfolio posiadam pokaźną liczbę projektów, które realizowałem z największymi firmami, będącymi liderami swoich branż. Ich zadowolenie i satysfakcja zawsze były moim nadrzędnym celem. Potwierdzeniem tej tezy są referencje i rekomendacje, które przekazali ich przedstawiciele.

Profesjonalne doradztwo

Każda sesja poprzedzona jest indywidualnym wywiadem, który pozwala mi zrozumieć potrzeby klienta i wykorzystać szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu finalny efekt zawsze pokrywa się z oczekiwaniami, a co za tym idzie, przekłada się na satysfakcję osób, które mi zaufały.

Nietuzinkowe spojrzenie

W swojej pracy staram się zwracać uwagę na detale, które dla innych mogą być niewidoczne. To właśnie te elementy skomponowane w jedną całość, stanowią o tym, czy zdjęcie będzie mogło być nośnikiem przekazu, który chcemy zaprezentować naszemu otoczeniu.

Mobilne studio

Komfort i swoboda to jedne z elementów, które odgrywają jedną z kluczowych ról w pracy z klientem. Staram się, aby warunki, które towarzyszą sesjom były odpowiednie dla obu stron. Posiadam mobilne studio, pozwalające wykonać idealne fotografie w każdym miejscu – zarówno w biurze klienta, jak i innych lokalizacjach.

Podgląd zdjęć na ekranie komputera

Fotografia i nowości z nią związane to moja pasja. Śledzę i rozwijam nowe narzędzia, które pozwalają moim klientom niemal natychmiast cieszyć efektami naszej współpracy. Jednym z nich jest możliwość poglądu efektów naszej pracy bezpośrednio na ekranie komputera.

Szczegółowy retusz

Dzięki szeroko rozwiniętym umiejętnościom graficznym mam możliwość dowolnej korekty zdjęć. Wszystkie zmiany są konsultowane z klientami, aby nie naruszyć ich poczucia estetyki i otrzymać efekt, który będzie stanowił podwaliny ich właściwego wizerunku i będzie stanowił doskonałe narzędzie w ich codziennej pracy.

“Profesjonalne zdjęcia biznesowe pomagają w budowaniu zaufania i zaangażowania z klientami oraz partnerami biznesowymi, co jest niezbędne dla sukcesu każdej firmy.”

Portfolio

Masz pytania? Zadzwoń
+48 500 644 447

shutterstock 1189058044
Inwestycja w Twój wizerunek

Fotografia biznesowa Warszawa – cennik

PAKIET

STANDARD

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle.

700

 • 3 profesjonalnie obrobione zdjęcia
 • podgląd zdjęć na ekranie monitora
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji + makeup: do 2h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski) +150zł
 • makeup (damski) +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
Najczęściej wybierany
PAKIET

PRO

Indywidualna sesja biznesowa w studio na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

1000

 • 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć
 • podgląd zdjęć na ekranie monitora
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji + makeup: do 3h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski) +150zł
 • makeup (damski) +250zł
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł
PAKIET

PREMIUM

Indywidualna sesja biznesowa w stylizowanym studio lub na jednolitym tle, w przestrzeni biurowej lub plenerze.

2000

 • 10 profesjonalnie obrobioych zdjęć
 • wybór zdjęć po sesji
 • czas sesji + makeup: do 3h
 • prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć
 • makeup (męski): w cenie
 • makeup (damski): w cenie
 • układanie włosów: w cenie
 • asysta wizażystki na planie: w cenie
 • dodatkowe obrobione zdjęcie +100zł

Cena zdjęć biznesowych nie obejmuje kosztów dojazdu na miejsce sesji w przypadku dojazdu do klienta.

voucher podarunkowy wilczkiewicz

Zdjęcia biznesowe – krok po kroku


Konsultacja

Indywidualna konsultacja w celu ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań dotyczących sesji biznesowej. Określenie miejsca i terminu sesji, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.


Sesja

Przeprowadzenie profesjonalnej sesji biznesowej zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Sesja może odbywać się w studio, plenerze lub w siedzibie Twojej firmy, w zależności od preferencji i charakteru zdjęć.


Wybór zdjęć

Udostępnienie galerii z wykonanymi zdjęciami, w której będziesz mógł/mogła wybrać najlepsze ujęcia. To pozwoli Ci dokładnie przejrzeć i ocenić każde zdjęcie przed podjęciem decyzji.


Postprodukcja

Po wyborze najlepszych ujęć, następuje etap postprodukcji i retuszu. Zdjęcia zostaną starannie wyrównane pod względem kolorów, kontrastu i innych parametrów, aby osiągnąć profesjonalny efekt końcowy. Dzięki umiejętnemu retuszowi zadbam o każdy detal, jednocześnie zachowując naturalność i piękno.


Przekazanie zdjęć

Otrzymasz w wersji elektronicznej w pełnej rozdzielczości w formacie, który jest zgodny z Twoimi potrzebami (JPEG lub TIFF),


Fotografia biznesowa Warszawa – opinie

Tomasz to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Ze świetnym sprzętem, znakomitym wyczuciem smaku, a przede wszystkim z fantastycznym, indywidualnym podejściem do klienta. Z każdej wykonanej fotografii potrafi wydobyć najważniejsze szczegóły, tchnąć w nią życie i nadać jej nutkę magii. Pracowaliśmy wspólnie przy kilkunastu projektach – zawsze punktualny, zaangażowany, znakomicie przygotowany do sesji. Polecam!

Jacek Żytnicki
1586368907065

Tomka znam od wielu lat, współpracowaliśmy zarówno prywatnie jak i biznesowo przy różnych projektach, eventach. Tomek to profesjonalista w 100%, dbający o szczegóły i dobrą atmosferę, która ma znaczenie szczególnie przy zdjęciach portretowych. Jego indywidualne podejście do klienta, projektu, zaangażowanie sprawia, że praca z nim to też czysta przyjemność.

Beata Fus
Referencje

Profesjonalizm, dobra zabawa, pełne zadowolenie… dokładnie tak opisałbym współpracę z Tomaszem. Jego zdjęcia towarzyszą mi w profesjonalnym i prywatnym życiu dziś i jestem pewien, że to właśnie z nim będę dalej współpracował aby stworzyć ich więcej. W tak krótkim czasie jakim jest sesja Tomasz potrafi nawiązać bardzo dobrą więź i wydobyć najlepsze ujęcia które z pewnością dadzą wam wiele satysfakcji.

Sebastian Grys
1517530442053

Fotograf biznesowy Warszawa – Satysfakcja klienta na pierwszy miejscu!

Zdjęcia biznesowe, w postaci sesji wizerunkowych a także fotografia korporacyjna, to temat, który jest mi niezwykle bliski. W trakcie całej swojej kariery miałem okazję organizować dziesiątki tego typu przedsięwzięć, który efekty później wykorzystywane były do komunikacji firm z ich otoczeniem biznesowym. Wpisy na stronę www, artykuły i publikacje prasowe, materiały promocyjne, raporty – to tylko niektóre z przykładów, gdzie zobaczyć można zdjęcia biznesowe mojego autorstwa.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć biznesowych na mojej stronie. To one są najlepszym potwierdzeniem wszystkiego tego, co zostało tutaj napisane.

Bardzo chętnie przedstawię również różnego rodzaje referencje i opinie osób, które dotychczas miały okazję ze mną współpracować przy tworzeniu zdjęć biznesowych.

Najczęściej zadawane pytania