tomek dark

O mnie


Obraz mówi więcej niż 1000 słów – to stwierdzenie, które zna każdy z nas, jednak dla mnie jest ono szczególnie ważne. Fotografia to nie tylko mój zawód, ale również sposób, w jaki postrzegam świat. Staram się dostrzegać i uwypuklać detale, które pomagają wyróżnić wyjątkowe cechy danej osoby, chwili czy też obiektów, z którymi mam okazję pracować.

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Od tego czasu miałem okazję współpracować zarówno z różnymi redakcjami, jak również firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje zdjęcia wykorzystywane były do ilustrowania sylwetek członków zarządów, managerów, jak i niezależnych przedsiębiorców.

W swojej pracy nie ograniczam się jedynie do fotografii biznesowych czy też sesji studyjnych. Każde zlecenie poprzedzone jest rozmową, podczas której staram się identyfikować potrzeby swoich klientów i na ich podstawie wspólnie definiujemy efekt, jaki chcemy osiągnąć.

Realizuję sesje fotograficzne na terenie całego kraju, wspierając się przy tym szeroką bazą kontaktów do najlepszych wizażystów i specjalistów od stylizacji.

Zachęcam do obejrzenia moich prac w portfolio oraz na blogu. To one są najlepszym potwierdzeniem złożonych tutaj deklaracji. W razie jakichkolwiek pytań, polecam się do kontaktu.

Dlaczego warto mi zaufać?


doswiadczenie

Wieloletnie doświadczenie

W swoim portfolio posiadam pokaźną liczbę projektów, które realizowałem z największymi firmami, będącymi liderami swoich branż. Ich zadowolenie i satysfakcja zawsze były moim nadrzędnym celem. Potwierdzeniem tej tezy są referencje i rekomendacje, które przekazali ich przedstawiciele.

profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Każda sesja poprzedzona jest indywidualnym wywiadem, który pozwala mi zrozumieć potrzeby klienta i wykorzystać szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu finalny efekt zawsze pokrywa się z oczekiwaniami, a co za tym idzie, przekłada się na satysfakcję osób, które mi zaufały.

nietuzinkowe spojrzenie

Nietuzinkowe spojrzenie

W swojej pracy staram się zwracać uwagę na detale, które dla innych mogą być niewidoczne. To właśnie te elementy skomponowane w jedną całość, stanowią o tym, czy zdjęcie będzie mogło być nośnikiem przekazu, który chcemy zaprezentować naszemu otoczeniu.

mobilne studio

Mobilne studio

Komfort i swoboda to jedne z elementów, które odgrywają jedną z kluczowych ról w pracy z klientem. Staram się, aby warunki, które towarzyszą sesjom były odpowiednie dla obu stron. Posiadam mobilne studio, pozwalające wykonać idealne fotografie w każdym miejscu – zarówno w biurze klienta, jak i innych lokalizacjach.

podglad zdjec

Podgląd zdjęć na ekranie komputera

Fotografia i nowości z nią związane to moja pasja. Śledzę i rozwijam nowe narzędzia, które pozwalają moim klientom niemal natychmiast cieszyć efektami naszej współpracy. Jednym z nich jest możliwość poglądu efektów naszej pracy bezpośrednio na ekranie komputera.

szczegolowy retusz

Szczegółowy retusz

Dzięki szeroko rozwiniętym umiejętnościom graficznym mam możliwość dowolnej korekty zdjęć. Wszystkie zmiany są konsultowane z klientami, aby nie naruszyć ich poczucia estetyki i otrzymać efekt, który będzie stanowił podwaliny ich właściwego wizerunku i będzie stanowił doskonałe narzędzie w ich codziennej pracy.

Moi klienci