O mnie


Fotografia to nie tylko mój zawód, ale również sposób, w jaki postrzegam świat. Staram się dostrzegać i uwypuklać detale, które pomagają wyróżnić wyjątkowe cechy danej osoby, chwili czy też obiektów, z którymi mam okazję pracować.

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Od tego czasu miałem okazję współpracować zarówno z różnymi redakcjami, jak również firmami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje zdjęcia wykorzystywane były do ilustrowania sylwetek członków zarządów, managerów, jak i niezależnych przedsiębiorców.

W swojej pracy nie ograniczam się jedynie do fotografii biznesowych czy też sesji studyjnych. Każde zlecenie poprzedzone jest rozmową, podczas której staram się identyfikować potrzeby swoich klientów i na ich podstawie wspólnie definiujemy efekt, jaki chcemy osiągnąć.

Realizuję sesje fotograficzne na terenie całego kraju, wspierając się przy tym szeroką bazą kontaktów do najlepszych wizażystów i specjalistów od stylizacji.

Zachęcam do obejrzenia moich prac w portfolio oraz na blogu. To one są najlepszym potwierdzeniem złożonych tutaj deklaracji. W razie jakichkolwiek pytań, polecam się do kontaktu.

Moi klienci